advertentie
Home > Autonieuws > Seat Alhambra vanaf 35 mille
Seat Alhambra 2010
advertentie
advertentie

SEAT ALHAMBRA VANAF 35 MILLE

30-07-10 - Je krijgt van 35 mille nog honderd euro terug van de Seat-dealer als je de goedkoopste versie van de nieuwe Alhambra (wederom vrijwel identiek aan de Volkswagen Sharan) bestelt.
Dan rij je het erf af met de 1.4 TSI Reference met 150 pk benzinemotor. Veel meer keuze aan motoren is er in het begin niet, want het enige alternatief is de 140 pk tweeliter turbodiesel. Eind van het jaar is diezelfde motor wel met 170 pk leverbaar. Wat die gaat kosten is nog niet bekend, maar de gewone 2.0 TDI is er vanaf 38.700 euro.
Style-versie
De genoemde prijzen zijn van toepassing op de Alhambra Reference. De iets luxueuzere Style-versie kost 3.200 euro extra en heeft dan voor en achter parkeersensoren, een regensensor, automatische dimmende verlichting bij tegenliggers, bochtverlichting en een omvangrijker audiosysteem. Wie op een van de motoren een automaat wil, komt uit bij een zestraps dubbelkoppelingsbak die 2.490 euro extra kost.
Gevonden keywords
Toevoegen aan account:
Toevoegen aan: Del.icio.us Toevoegen aan: StumbleUpon Toevoegen aan: Yahoo Toevoegen aan: Google Toevoegen aan: Facebook Toevoegen aan: Twitter
Dit is een bericht van carros.nl
Geschreven door: de CARROS redactie
::
Copyright © 1996 - 2009 CARROS Magazine. Alle Rechten voorbehouden. Disclaimer