PORSCHE WIL 918 SPYDER BOUWEN
11-03-10 - De kans is groot dat Porsche de 918 Spyder concept, de hybride sportauto die op de autoshow van Geneve wordt getoond, daadwerkelijk gaat bouwen.
De reacties op de 918 Spyder, een soort kruising tussen een Boxster en de Carrera GT, zijn zonder uitzondering erg positief. Met zijn 500 pk V8-middenmotor en twee elektromotoren is het een beresterke sportauto met indrukwekkende prestaties (0 tot 100 in 3,2 seconden) en bovendien een gunstig verbruik. De auto zou het juiste antwoord zijn op andere 'groene' sportauto-initiatieven zoals de elektrische
Audi e-tron en de
Ferrari 599 met hybride techniek.
Bestaansrecht sportauto'sIn een interview aan het Britse blad Autocar heeft
Porsche topman Michael Macht gezegd dat er binnen
Porsche niemand is die de auto niet zou willen bouwen. “De 918 Spyder geeft het antwoord op de vraag of er in de toekomst nog echte sportauto's kunnen bestaan”, zegt Macht. Binnen vijf jaar zou de 918 Spyder kunnen rondrijden als daadwerkelijk tot productie wordt besloten.
www.porsche.nl
::