advertentie
Home > Autonieuws > Nieuwe Mitsubishi Colt onthuld
Mitsubishi Colt - CARROS Autonieuws
advertentie
advertentie

NIEUWE MITSUBISHI COLT ONTHULD

05-10-08 - In Parijs heeft Mitsubishi de vernieuwde Colt onthuld voor het grote publiek. Het kleinste model binnen het aanbod heeft nu ook de zogenaamde ´jet fighter´-grille maar wordt opvallend genoeg niet langer met dieselmotoren aangeboden.
Er is een aantal redenen waarom Mitsubishi dit besluit heeft genomen. Allereerst is het niet meer mogelijk de huidige 1,5-liter aan de Euro 5-emissienorm te laten voldoen. Aangezien de prijs van diesel steeds verder stijgt, en slechts 13 procent van de kopers voorheen voor een diesel koos, is het niet langer interessant de Colt als diesel aan te bieden. Aldus Mitsubishi.
Clear Tec-modellen
Voor het vernieuwde model kan gekozen worden uit een 1,1-liter met 75 pk, een 1,3-liter met 95 pk en een 1,5-liter met 105 pk. Dit aanbod wordt in de loop van 2009 verder uitgebreid met een serie Clear Tec-modellen. Dit zijn auto´s met bestaande motoren die aangepast worden om het brandstofverbruik en de CO2-uitstoot te verlagen.
Lancer-modellen
Het nieuwe ontwerp van de Colt komt nu meer overeen met dat van de Lancer-modellen. Dat is vooral aan de eerder genoemde grille te zien. Ook in het interieur is een duidelijke link met de Lancer te zien. Zo zijn het stuurwiel, de infodisplay en de amberkleurige dashboardverlichting uit dit model overgenomen.
Verkoop in november
De vernieuwde Colt wordt net als zijn voorgangen bij NedCar in Born gebouwd. De productie moet nog deze maand van start gaan waarna de verkoop in november kan beginnen.
www.mitsubishi.nl
mitsubishi.startpagina.nl
Aanbevolen artikelen
Mitsubishi Colt - CARROS Autonieuws
Toevoegen aan account:
Toevoegen aan: Del.icio.us Toevoegen aan: StumbleUpon Toevoegen aan: Yahoo Toevoegen aan: Google Toevoegen aan: Facebook Toevoegen aan: Twitter
Gevonden keywords
Born      Colt      Mitsubishi      NedCar     
Dit is een bericht van carros.nl
Geschreven door: de CARROS redactie
::
Copyright © 1996 - 2009 CARROS Magazine. Alle Rechten voorbehouden. Disclaimer