advertentie
Home > Autonieuws > Cadillac plaagt met tweedeurs CTS-V
Cadillac CTS-V Coupe - CARROS Autonieuws
advertentie

CADILLAC PLAAGT MET TWEEDEURS CTS-V

22-12-09 - Op de Los Angeles Auto Show presenteert Cadillac een conceptmodel van de CTS-V Coupé. Daarmee is de komst van een tweedeursvariant van de brute CTS-V sedan officieel bevestigd.
Vooralsnog is er alleen een teaser van de auto vrijgegeven, want de onthulling is pas op 12 januari 2010. Wel laat de Amerikaanse fabrikant al weten dat de productie voor midden 2010 gepland staat.
6,2 liter V8 compressor
Technische gegevens worden nog niet vrijgegeven, maar het spreekt voor zich dat ook de Coupé voorzien wordt van de 6,2 liter V8 met compressor die 564 pk levert. Inmiddels lijkt het er ook op dat de CTS Sport Wagon een V-badge zal krijgen. Vanuit GM wordt inmiddels niet meer ontkent dat een dergelijke super station tot de mogelijkheden behoort.
Aanbevolen artikelen
Cadillac CTS-V - CARROS Autonieuws
Cadillac CTS-V - CARROS Autonieuws
BESCHIKBARE SPECIFICATIES:
Model
CTS
Uitvoering
CTS-V
Vermogen
550 pk
Acceleratie 0-100
4,2 sec
Topsnelheid
308 km/h
Co2 uitstoot
372 gr/km
Prijs in euro
112.990
Toevoegen aan account:
Toevoegen aan: Digg Toevoegen aan: Del.icio.us Toevoegen aan: StumbleUpon Toevoegen aan: Furl Toevoegen aan: Yahoo Toevoegen aan: Spurl Toevoegen aan: Google Toevoegen aan: nujij
Gevonden keywords
CTS-V      Cadillac      Coupe      Sedans      Sportwagens / GT's     
Dit is een bericht van carros.nl
Geschreven door: de CARROS redactie
::
Klachten kosten Toyota veel geld
CARROS - REPORTAGES
SsangYong
CARROS - AUTOMERKEN
CARROS - PRIJSVRAGEN
Dromen zonder wakker te schrikken
CARROS - SPECIALS
Black Friday
CARROS - COLUMNS
Formule 1 spannender dan ooit
CARROS - AUTONIEUWS
Spyker Aileron
CARROS - RIJ-IMPRESSIES
Copyright © 1996 - 2009 CARROS Magazine. Alle Rechten voorbehouden. Disclaimer