BNR NATIONALE AUTOSHOW WEEK 10
11-03-10 -
Deze week in het autoprogramma van BNR Nieuwsradio, De Nationale Autoshow, onder meer aandacht voor autoleasing in het algemeen en zuinig autorijden in het bijzonder.
Met regelmaat wordt in De Nationale Autoshow aandacht besteed aan het fenomeen autoleasing, niet in de laatste plaats omdat de doelgroep van BNR Nieuwsradio vele leaserijders omvat. Deze week praten Bas van Werven (BNR) en Carlo Brantsen (CARROS Magazine) met Berno Kleinherenbrink, roerganger van Leaseplan Nederland. Onderwerpen van gesprek zijn onder meer de autoleasemarkt in de komende jaren en het herstel na de dip van vorig jaar. Oh en trouwens: hoe denkt Leaseplan eigenlijk over de kilometerheffing?
Shell Eco MarathonStudenten uit heel Europa proberen in mei in de eindstrijd van de Shell Eco Marathon auto’s zover mogelijk te laten rijden op 1 liter brandstof. Nederland vaardigt een recordaantal teams af: negen. Een van de deelnemende studenten is te gast in De Nationale Autoshow en vertelt daar over zijn ‘tricks and tips’.
Opel Astra 1.6 SportAls presentator Bas van Werven een flinke slok op heeft wil hij nog wel eens opbiechten dat hij oorspronkelijk uit een
Opel-nest komt. Vandaar dat hij niet kon wachten op een nadere kennismaking met de fonkelnieuwe
Opel Astra. Maar is de 1.6 Sport-uitvoering genoeg mans om Van Werven uit zijn
Porsche te trekken? We horen het in het testblok van De Nationale Autoshow. Meindert Schut verzorgt zoals gebruikelijk de wekelijkse Auto-Update.
Elke donderdag
De Nationale Autoshow, het onder de vaste luisteraars hoogst gewaardeerde en meest gepodcaste special-interest-programma op BNR Nieuwsradio, wordt wekelijks uitgezonden op donderdag van 14.30 tot 15.30 uur. Het programma wordt vervolgens meerdere malen herhaald: op donderdag om 20.30 uur, op vrijdag om 00.00 uur, op zaterdag om zowel 07.00 als om 19.00 uur en op zondag om 00.00 en om 12.30 uur. BNR Nieuwsradio is in grote delen van het land te beluisteren op 100.1 FM. Voor de frequenties elders kunt u terecht op de website van het station.
::
Laatste reacties op dit artikel
btzqdx schrijft:
27-06-10 - VEWuKW yhmnatmwfpmd, [url=http://sxaigxrimnys.com/]sxaigxrimnys[/url], [link=http://eexwiiidlpmb.com/]eexwiiidlpmb[/link], http://nrtilmumyuzg.com/