ASTON MARTIN RAPIDE RUIM KWART MILJOEN
07-12-09 -
Aston Martin heeft de prijs van de vierdeurs Rapide voor de Nederlandse markt bekend gemaakt. Vanaf januari 2010 is de auto te koop voor 255.538 euro, inclusief belastingen.
Er worden overigens nu al orders geschreven, en Kroymans Hilversum heeft inmiddels negen klanten gevonden voor de nieuwe sedan van het Britse merk.
PanameraTen opzichte van de directe concurrent van
Porsche komt de Rapide duurder uit, maar wordt voor dat bedrag wel afgeleverd met alle denkbare luxe.
Porsche vraagt voor de Panamera Turbo op dit moment nog een bedrag van 191.400 euro. Wat dit model in 2010 onder het nieuwe belastingregime gaat kosten is nog niet bekend.
Afwijkende kleurenZaken waarvoor bij de Rapide moet worden bijbetaald zijn onder andere speciale lak van andere fabrikanten voor 4.395 euro, afwijkende kleuren voor de lederen bekleding voor 5.278 euro of een zogenaamd Entertainment Pack met dubbele monitoren en DVD voor de achterpassagiers met een prijs van 4 .006 euro.
Aston Martin verwacht de negen kopers in 2010 hun auto te kunnen leveren, maar weet nog niet exact hoeveel auto’s er naar ons land komen in het eerste jaar.
Aanbevolen artikelen
BESCHIKBARE SPECIFICATIES:
::